Krajské kolo

celostátní soutěže základních uměleckých škol

 7. 4. 2017 – ZUŠ Most

 

Petra Maria Khoury - 1. místo (kat.O.b)

Barbora Pražáková - 1. místo (kat.O.c)

Natálie Hudečková - 1. místo (2.kat.)

 

Jan Kvapil – 1. místo s postupem (2.kat.)

Okresní kolo

 celostátní soutěže základních uměleckých škol

 0.b kategorie

1. místo s postupem

Petra Marie Khoury

0.c kategorie

1. místo s postupem

Barbora Pražáková

II. kategorie

1. místo s postupem

Jan Kvapil

Natálie Hudečková

2. místo

Klára Nabiová

!!!!BLAHOPŘEJEME VŠEM!!!!

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Přidal(a): Jaroslava Pšeničková 17. Březen. 2017

NĚMECKÝ JAZYK

Okresní  kolo

5.místo

Šlechtová Kateřina (7.A)

6.místo

Červeňáková Eva (7.B)

ČESKÝ JAZYK

Okresní kolo

11.místo

Hajná  Tereza (9.A)

31.místo

Frojda Tomáš (9.A)

ZEMĚPIS

Okresní kolo

Kategorie B

22.místo

Múčková Adéla (7.A)

26.místo

Palková Sára (7.A)

Kategorie C

15.místo

Frojda Tomáš (9.A)

21.místo

Kočka Pavel (9.A)

Přidal(a): Jaroslava Pšeničková 25. Únor. 2015

Adventní koncert pěveckého sboru pedagogů Lindušky   2.12. 2014 od 18:00         Severočeská věděcká knihovna – sál pobočky W. Churchilla
Vystoupení DPS Notičky na Lidickém náměstí DPS Notičky 3.12. 2014 od 15:00 Lidické náměstí
Divadelní představení BA-ja-ja
6.AB, 7.A, 8.AB, 9.A 4.12. 2014 2. a 3. vyuč. hod.       DDM Ústí nad Labem
Adventní koncert pěveckého sboru pedagogů Lindušky 4.12. 2014 od 16:00 hod.      Domov pro seniory – Orlická
Mikulášská besídka I. stupeň 5.12. 2014 3. vyuč.hod.budova B 4. vyuč. hod. – hl. budova
Třídní přehrávky ZUŠ
Tř.: T. Eisler, T. Saňková, J. Grüner 8.12. 2014 v 16:30         Společenská místnost
Bezpečně do školy – II. část 1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B 8.12. 2014  1.A – 8:00 hod.,  1.B – 8:55 hod., 2.A – 10:00 hod., 2.B – 10:55 hod. 9.12.2014 3.A – 8:00hod., 3.B – 8:55 hod.
Beseda s Policií ČR – právní vědomí – II. část 4.A, 4.B 9.12.2014 4.A – 10:00 hod.      4.B – 10:55 hod.
Vánoční koncert Všechny DPS a ZUŠ 10.12. 2014 v 17:30 Kostel sv. Floriana
Madagaskar 4.AB, 5.AB 11.12. 2014 v 10:00 Kulturní dům
Pěvecké vystoupení žáků    p. uč. Jindrákové
13.12. 2014 v 16:00 Lidické náměstí
Vernisáž výstavy betlémů 14.12. 2014 v 16:00 hod.     Kostel Nanebevzetí panny Marie (ukončení výstavy 4.1. 2015)
Adventní koncert pěveckého sboru pedagogů Lindušky 14.12. 2014 od 16:00 hod.      Kostel sv. Martina v Lipové
Vánoční vystoupení DPS Slavíček a MŠ Motýlek DPS Slavíček 15.12. 2014 v 16:00 hod.,    budova „B“
Vánoční hraní  Třídy v budově „B“ 16.12. 2014                           3.-4. vyuč. hod.,budova „B“
Benefiční koncert PF UJEP a DPS Písnička pro děti s PKU a jinými DMP
15.12. 2014 v 16:00 hod.,          Kostel apoštola Pavla
Třídní přehrávky ZUŠ
Tř.: L. Rožďalovská 17.12. 2014 v 16:30 hod., Společenská místnost, budova „B“
Třídní přehrávky ZUŠ
Tř.:J. Kuželková, V. Kuželka 17.12. 2014 v 16:30 hod.,   Velká hudebna
Vánoční koncert žáků ZUŠ Velké Březno
17.12. 2014 v 16:30 hod.,     Aula ZŠ Velké Březno
Celé Česko čte dětem – malé čtení s hercem Činoherního studia Ústí nad Labem panem Achabem Heidlerem I . a II. stupeň 17.12. 2014 1. vyuč. hod. = 1. a 2. třídy 2. vyuč. hod. = 3. – 5. třídy 3. vyuč. hod. = II. stupeň Společenská místnost, budova B
Výchovný koncert DPS Slavíček a DPS Notičky pro nehudební třídy PT,1.B, 2.B, 3.B, 4.B, 5.B 18.12. 20144. vyučovací hodina, společenská místnost
Soutěž v karaoke Všechny ročníky – vybraní žáci 19.12. 20141. – 2. hodinaVelká hudebna
Vánoční turnaj ve stolním tenisu II. stupeň – vybraní žáci 19.12. 20141. – 3. hodina
Vánoční besídky ve třídách

19.12. 2014

3. – 4. vyučovací hodina

Přidal(a): Jaroslava Pšeničková 20. Listopad. 2014